Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 22 » Незабутня подорож до міста Лева
14:07
Незабутня подорож до міста Лева
12
Справді кажуть, якщо щиро вірити та сподіватись – мрії збуваються. Нарешті,  хореографічний колектив бального танцю «Перлина»(керівник Н.Залєвська) Центру дитячої та юнацької творчості побував і в західній частині нашої країни у стародавньому місті Лева. 

Це була поїздка не тільки для участі у фестивалі – конкурсі «Битва хореографів України», але й велика подорож-екскурсія по прекрасним пам’ятним місцям. Спочатку про конкурс, який проводився у ПК ім. Г.Хоткевича міста Львів. 

Цього разу нашими «колегами-конкурентами» стали колективи із таких міст, як Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпропетровськ, Одеса, Київ, Полтава, Харків, Кривий Ріг та ін. На суд поважного журі, в склад якого, входили заслужені артисти та діячі хореографічного мистецтва України, керівники балетних труп, навіть поважні хореографи з Португалії, було представлено дві композиції – «Елегія» і «Сонячна ламбада». 

12
Оцінювання було прямим, відкритим, тобто бали виставлялись одразу після танцю. За результатами журі хореографічний колектив бального танцю «Перлина» посів II-ге призове місце в бально-спортивній хореографії. Перше місце в цій номінації не присуджувалось.

 Після репетиції та виступів «перлинки» разом з батьками занурювались в атмосферу старого міста. Цікавими та незабутніми стали екскурсії старими вулицями середньовічного міста Львова: ратуші і шпилі костелів, церкви та підземелля, що багато років тому були частиною середньовічного міста назавжди закарбувались в нашій пам’яті. 

Особливо велике враження залишив по собі Личаківський цвинтар, це чимала територія вражаюча пам’ятками архітектури.Окрім ознайомлення з шедеврами скульптури, діти познайомились з біографіями видатних людей цього легендарного міста. 

Найвитриваліщі вихованці піднялись на Високий Замок-найвищий пагорб Львова, звідки місто видно з висоти пташиного польоту. Аптека-музей, шоколадна та карамельна майстерні, копальня кави-все це для нас було вперше.

Взагалі, поїздка виявилась просто вражаючою та незабутньою.
                                                                                                                    
Н.Залєвська, керівник хореографічного   
колективу  бального танцю «Перлина»
        
Переглядів: 85 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar