Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Новорічні листівки для Святого Миколая
18:19
Новорічні листівки для Святого Миколая


14  грудня  2016  року  було  проведено  бінарне  заняття  гуртків «Паперопластика»               (керівник Н.О. Філоненко) та «Виготовлення сувенірів» (керівник Ю.І. Випиналюк) з  теми  «Новорічні  свята».  Виготовлення  святкової  вітальної  листівки».     

       

Метою заняття: формувати знання дітей про традиційні зимові свята;  навчити виготовляти святкові вітальні листівки; розвивати уяву, фантазію та творчі здібності  вихованців,  просторове  мислення,  пам’ять,  культуру  праці; виховувати любов до мистецтва, повагу до національних   традицій та   обрядів  рідної  України.  Формувати  дружні  взаємовідносини,  вміння працювати  в  колективі. Очікуваний результат:   виготовлення  новорічної листівки.            

Заняття проходило в ігровій формі, діти з цікавістю виготовляли вироби, крім того, напередодні надійшов лист від Святого Миколая, у якому він щиро привітав усіх дітей з наступаючими святами, подякував за те що були слухняними та старанними. Також у листі Св. Миколай  звернувся до дітей з проханням, створити новорічні листівки своїми руками, які він  із  задоволенням  прийме  собі  на  згадку,  та  обов’язково віддячить їм поклавши кожному з дітей подаруночок під подушку в ніч з 18 на 19 грудня.          

Відгукнувшись на листа, кожен вихованець, на занятті виготовив святкову листівку незвичайної форми, а у формі рукавички оригінально прикрасивши її та підписавши. Діти відправили свої побажання та привітання до  Святого  Миколая.  По  закінченню  заняття  вихованці  склали  всі  свої листівки у святкову торбинку, опечатали і надіслали Святому Миколаю. Заняття проходило яскраво та цікаво.  Вихованці з нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая!            

                                                        Н.Філоненко, керівник гуртка «Паперопластика»,

                                                                                                  Ю.Випиналюк, керівник гуртка «Сувенір»

Переглядів: 117 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar