Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 27 » Об’єднаємо дітей мистецтвом
09:17
Об’єднаємо дітей мистецтвом

23-24 квітня 2016р. в місті Кіровограді  проходив  Міжнародний фестиваль дитячої творчості  «Об’єднаємо дітей мистецтвом», організатором  якого щорічно  є  керівник зразкового хореографічного колективу «Аеліта» Олександра Ткаченко, молодий, але вже досить досвідчений  педагог – хореограф в якої за плечима досвіт організації багатьох  мистецьких фестивалів в Греції, Польщі та на Україні.

Представником Знам’янщини на цьому вагомому фестивалі став колектив бального танцю «Перлина»  ЦДЮТ. Цьогорічний фестиваль відрізнявся від попередніх, неабияким складом учасників, більше 3000. Конкурсна програма з хореографії проходила з 9.00год.- 19.30год.

Такого не було на жодному фестивалі! Географія міст і країн, з яких приїхали учасники вражає своїм різнобарв’ям.  Наш колектив виступав в номінації «Естрадна та бальна номінація» - II вікова категорія з номерами: «Перше почуття» і «Ламбада». Було здивування і хвилювання разом, коли серед колективів нашої номінації зустрілись колективи світового масштабу – народний колектив «Росинка» та театр танцю «В гостях у казки» І ці імениті ансамблі будуть нашими конкурентами!   Високоповажне професійне  журі, до складу якого входили такі відомі хореографи, як народний артист України Коротков А.Є., заслужений працівник культури Босий В,С., відмінник освіти   Сивоконь Ю.М. ( всі вони викладачі Кіровоградського обласного навчально -  виховного комплекса гімназія - інтернат - школа  мистецтв)  та  викладачі хореографічного ансамблю «Пролісок», високо оцінили виступ нашого колективу.

«Перлина» була запрошена  на гало-концерт, що відбувся 24 квітня в Кіровоградській обласній філармонії. На оголошенні результатів виявилось, що «Перлина» виборола  III- місце в цьому престижному фестивалі. Ми пишаємось тим, що виступали  на одній сцені з знаменитими, 

титулованими  колективами. Отже, будемо прикладати усіх зусиль для більш плідної праці і більш вагомих результатів.

Крім  конкурсної  програми, гостей фестивалю чекав майстер - клас від балету «my-way» (м.Київ) та танцювальний « Джем»  своєрідний батл  під різноманітну музику.

За час свого існування  колектив бального танцю «Перлина» брав участь у багатьох  фестивалях - конкурсах  в різних містах України. В цьому нам допомагають  батьки вихованців, які  беруть на себе всі матеріалі затрати.  Цього разу  транспортні затрати взяв на себе депутат міської ради Постика С.М., якому батьки, діти і керівник дуже вдячні. Висловлюємо подяку і міському голові Філіпенко С.І. 

                           

 

                                      Керівник колективу бального танцю  «Перлина»  Н.Залєвська

Переглядів: 119 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar