Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 29 » Обласний постійно діючий семінар директорів закладів позашкільної освіти
18:30
Обласний постійно діючий семінар директорів закладів позашкільної освіти

28 березня на базі міського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся обласний постійно діючий семінар директорів закладів позашкільної освіти з проблеми: Основні тенденції розвитку позашкільної освіти в умовах сучасних освітніх змін. До закладу завітали директори закладів позашкільної освіти області на чолі з Міцай Ю.В. завідувачкою НМЛ виховної роботи і формування культури здоров’я КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», кандидатом педагогічних наук. Також на заході були присутні перший заступник міського голови     Загородня В.Г., начальник відділу освіти Грекова Л.А., завідувачка міським методичним кабінетом Ліпінська О.Г.

За сучасних умов реформування освіти радикаль­но змінюється статус педагога, його освітні функції, відповідно змінюються вимоги до його педагогічної компетент­ності, рівня його професіоналізму. Підвищення якості позашкільної освіти перебуває в пря­мій залежності від рівня професійної компетентності педагогіч­них кадрів. На сьогодні ми відзначаємо затребуваність педагога творчого, компетентного, здатного до роз­витку свого особистісного потенціалу в сучасній системі  освіти. Успіх роботи позашкільного навчального закладу багато в чому залежить від творчої активності педагогів, від їх професійної зрілості. Саме таке професійне зростання показали педагогічні працівники закладу.

Програма семінару була доволі насичена, адже до уваги гостей були представлені презентації з досвіду роботи закладу в  яких було висвітлені основні позиції закладу, щодо співпраці з громадськими організаціями та соціальними інститутами міста(доповідач директор закладу Г.Подвиженко); особливості розвитку закладу в умовах сучасних освітніх змін (доповідач методист І.Слєпєнькова); познайомлено з творчими ініціативами та проектами закладу (доповідач культорганізатор закладу С.Литвинець).

Досвідчені педагоги М.Стукаленко та К.Степанова (керівники зразкового хореографічного колективу сучасного танцю «Екстраверт») провели відкрите заняття з хореографії, в якому показали динаміку росту хореографічних навиків своїх вихованців, С.Кондратьєва (керівник гуртка «Незвичайне поряд» та С.Цатурян (керівник гуртка «Малюнок, графіка, живопис») познайомили гостей з етапи реалізації  проекту «Обереги українського народу» та провели фрагмент майстер – класу виготовлення «Ґудзику» в техніці кракелюр та декупаж.

Н. Леонова (керівник гуртка «Технічний дизайн» поділилась досвідом участі у конкурсі фахової майстерності «Джерело творчості» та провела фрагмент майстер – класу роботи із сіном та виготовлення садової скульптури «Баранець».

Приємним дарунком для учасників семінару стала концертна програма «У країні дитячих талантів» за участю вихованців хореографічних колективів та вокально – хорових гуртків.

Також гостям закладу було запропоновано відвідати гуртки науково - технічного напряму, які працюють на базі філії №1. Учасники не тільки познайомились з базою гуртків, але й стали учасниками змагань судномодельного гуртка (керівник В.Куліков).

Семінар пройшов у властивій позашкільникам дружній обстановці. Центр дитячої та юнацької творчості вразив гостей своєю гостинністю, творчими здобутками та професійними педагогами.

                                                              


                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                                                                

                                                                                                     

                                                                                                      

                                                                                                   


                                                                                                       

         

                                                                                                                 

Переглядів: 90 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar