Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Осінній лендарт
13:11
Осінній лендарт

 

Осінній лендарт

 

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи . Кожен день  не схожий на попередній . Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями, бо кожного дня відбуваються зміни . То небо синє-синє, безмежне і бездонне, то стало воно сірим і сумним, задощило густим дощиком , все втратило свої кольори, то знову засміялося сонце з висоти, розфарбувало дивосвіт і зігріло все довкола, ніби літо повернулося…

А ось і прийшло бабине літо , заблищали павутинки і натягнулися між гіллям , мов срібні струни  а вітер зачипає  їх і звучить чарівна симфонія осені… А піднімиш голову вгору , там злітає жовте , червоне , багряне , руде листячко , воно танцює в парі з вітром , тільки не судилося йому довго літати…Опускається на землю , лягає , ще пошумить під ногами , закінчить свою останню пісню і…Осінь приходить….

        Ось такими осінніми днями в закладах освіти проходять осінні бали, виставки дарів осені , лендарти тощо.

                Вихованці гуртків ЦДЮТ «Малюнок , графіка , живопис» керівник Цатурян С.В. та «Незвичайне поряд» керівник Кондратьєва С .І. , стали учасниками одного з таких лендартів . Діти малювали за допомогою каштанів , жолудів та опавшого листя на землі . Робили все це вони з великим інтересом та зацікавленістю . Так як учасниками цього творчого завдання були діти молодшого шкільного віку то і тематика робіт була відповідною. На глядачів дивились песики , кошенята , черепахи навіть була ракета . Це день малятам запамятається надовго.

                                                                                                                  Кондратьєва С.І.,Цатурян С.В.

Переглядів: 85 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar