Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 10 » Пам’ять серця, пам’ять сивини …
14:02
Пам’ять серця, пам’ять сивини …

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті.У пам’ятний день 9 травня всі, хто відчуває святість тієї перемоги над нацизмом, віддають данину шани і поваги солдатам, що боронили не тільки рідну землю, а й цілий світ. Адже полум’я війни опалило майже кожну родину. За чотири роки Україна втратила понад 10 мільйонів життів.

Щоб уклонитися і згадати про славні солдатські подвиги, особливо тих, чиї імена невідомі нам і дотепер, на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт, присвячений відзначенню 73 - ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Особливими гостями свята були ветерани війни і праці, для яких і був організований концерт під назвою «І пам'ять про війну нам душу обпікає…». Основою концерту була атмосфера воєнних років, яку підсилювала трансляція воєнних фотографій та відеофрагментів.  Спогади поглинали присутніх ветеранів, торкали душу пісні воєнних років, нагадували про юність яскраві танці. Достатньо було поглянути ветеранам в очі, аби здогадатися наскільки болючими є сторінки Другої світової війни для них, хоча й  пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Учасники концерту, а це зразковий художній хореографічний колектив  «Екстраверт» (керівники – М.Стукаленко та К.Степанова), зразковий художній  хореографічний колектив бального танцю «Перлина» (керівник – Н.Залєвська),  гурток «Вокально- хоровий спів» (керівники – Ж.Ніклонська, Ю.Єніна), вокально-інструментальний ансамбль «Сармати» (керівник – В.Куліков) та акомпаніатори закладу (В. Марченко та Г. Білоус),  впродовж всієї програми намагались передати та донести до кожного глядача свої переживання та події історії, яка написана кров’ю солдат, сльозами жінок та матерів, обелісками, та піснями, які увірвалися у наше життя фронтовим вітром.

Для жителів міста керівниками гуртків (Ю. Випиналюк, Н. Філоненко, Я.Конопліна) Центру дитячої та юнацької творчості був проведений  майстер-клас з виготовлення квітки маку(символ памяті) з фетру.

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики та їх нащадки, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Шановні ветерани, наші прадіди, діди, бабусі: МИ ПАМ’ЯТАЄМО ваш бойовий та трудовий подвиг. МИ ПАМ’ЯТАЄМО, якою страшною трагедією була Друга світова війна. МИ ПАМ’ЯТАЄМО, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

Переглядів: 69 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar