Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 22 » Патріотизм — це не любов до ідеї, а любов до вітчизни.
18:07
Патріотизм — це не любов до ідеї, а любов до вітчизни.

Патріотизм — це не любов до ідеї, а  любов до вітчизни. 
                                                                                                                                                    

 

 В своїй хаті своя й правда,  і сила,і воля…                                 
                                                                                                             Т. Шевченко

Історія українського народу сповнена героїчних подвигів кращих його синів у боротьбі за волю. Це суттєво позначилося на творах фольклору, у багатьох з яких народ возвеличував своїх героїв, ставив їх у приклад для прийдешніх поколінь. Одним із провідних компонентів морального виховання є патріотизм. В українській народній педагогіці ця ідея піднесена особливо високо у зв'язку з тими історичними умовами, в яких жив народ. Бути героєм Вітчизни, любити її — значить любити святині свого народу, його культуру, мову, злитися воєдино з долею народу. За розумінням народної педагогіки, патріотизм — явище значною мірою моральне. Звернення до історії народу через пісні, легенди, історичні перекази, думи, балади — один із чинників патріотичного виховання. Патріотизм — справді одна з найвищих категорій моралі. Він вимагає любові, активності, посвяти й самопожертви на благо рідної землі й народу.

Зараз наша вітчизна переживає скрутні часи, адже в країні відбуваються складні соціально-економічні та політичні процеси. Саме в цей період відбувається консолідація всього українського народу та велике значення має патріотичне виховання підростаючого покоління.

Всім відома складна політична ситуація на сході нашої країни в так званій зоні АТО і про те що наші військовослужбовці, які зараз перебувають там потребують нашої підтримки, тепла та допомоги.

Центр дитячої та юнацької творчості  приймає активну участь в благодійній допомозі бійцям, які перебувають в зоні АТО. Вже неодноразово колектив збирав та надсилали матеріальну допомогу нашим захисникам. Вихованці багатьох гуртків виготовляли пам’ятні сувеніри власними руками, малюнки в які вклали всю свою повагу та шанобливе ставлення до кожного бійця, ці маленькі сувеніри стають оберегами  для кожного з них.

   

  

   

   

  

В жовтні 2014 року  був організований та проведений благодійний міні концерт для військовослужбовців військової частини Канатово.

21 січня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся благодійний концерт «Україна єдина країна»  в підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО та приурочений   Дню  Соборності України.

На захід було запрошено військовослужбовців-земляків, які  зараз перебуають на ротації. Присутнім військовослужбовцям було вручено подарунки та сувеніри виготовлені власними руками вихованців закладу. Постановником концертної програми стала керівник гуртка «Самоврядування дітей та молоді» С.Шуляшкіна, ведучою була  С. Дем’яненко . Музичний супровід свята забезпечив О.Бізай.

В концертній програмі приймали участь хореографічні колективи закладу «Екстраверт» (керівники М.Стукаленко, К.Степанова); «Любава» (керівник О.Долинська); «Перлина» (керівник Н.Залєвська), які занурювали своїми тематичними танками в поетичний – ліричний світ нашої рідної України.  Вихованці вокально-хорового гуртка (керівники Л.Реп’яшник та Ж.Ніклонська) проймали до глибини душі своїми патріотичними піснями. Також під час проведення концерту відбувалася благодійна акція «Допоможи солдату» збір благодійних коштів для матеріальної допомоги  військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО. Треба звернути увагу й на те, що кожний присутній на заході долучився до акції, плетіння маскувальної сітки і пов’язав  на неї своїми руками білу стрічку з побажаннями миру, злагоди та перемоги

   

  

   

   

  

   

   

   

     

Захід та концертна програма пройшла на одному подиху, не залишивши нікого байдужим!

                                                                          І.Слєпєнькова, методист ЦДЮТ

Переглядів: 421 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar