Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 12 » Підсумок «Перлини»
00:37
Підсумок «Перлини»
12
Підводячи підсумки минулого 2015 року пригадаємо заходи в яких брав участь колектив бального танцю «Перлина». В листопаді вихованці гуртка брали участь у концертній програмі, яка відбулася в дитячій музичній школі. 

20 листопада 2015 року в ЦДЮТ вихованка «Перлини» Кривич Марина була учасницею міського конкурсу «Міс та містер осінь», де була відзначена в номінації «Міс посмішка», а 26 листопада 2015 року середня група колективу стали учасниками конкурсу «Таланти школи» в Знам'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеню №3 де зайняли третє місце. 

27 листопада 2015 року солісти колективу Мазій Анастасія і Флорінцев Денис брали участь у концертній програмі, яка відбулася  у військовій частині с. Біляївка. 

Насиченим на виступи став концерт приурочений до Дня визволення м. Знам'янки, який відбувся 9 грудня 2015 року на якому колектив «Перлина» виконував композиції «Червоний мак», «Мазурка», «На привалі». В цей же день солісти колективу Бричка Дар’я, Морозов Ярослав, Герасимчук Анастасія і Гребенщіков Микита виступили у КПЗОБЛ з такими композиціями: румба, «Горіанка», «Два кольори», «Світанкова зоря», «Червоний мак», «Джайв», «Вальс» у виконанні Мазій Анастасії і Штефана Володимира. Колектив «Перлина» також брав участь у концерті до Дня визволення с. Богданівка, який відбувся  в місцевому будинку культури. Наступні виступи були присвячені Дню Святого Миколая, окрім концертних номерів діти підготували і театралізований номер. 

20 грудня 2015 року вихованці гуртка «Перлина» стали учасниками обласного конкурсу «Новорічний фурор», по спортивному танцю в якому отримали такі результати: треті місця – Чорна Дар’я, Танасевська Діана, Бричка Дар’я; другі місця – Качуровська Єлизавета, Потар Софія, Калюш Вікторія, Булино Юліана, Герасимчук Анастасія та Гребенщіков Микита; перші місця – Литвин Мар’яна і Мернов Дмитро. Наприкінці грудня в молодшій групі колективу відбулося відкрите заняття на якому підвелись підсумки за перший семестр навчання. 

23 грудня солісти гуртка «Перлина» – Мазій Анастасія і Штефан Володимир були запрошені до с. Богданівка для участі в Новорічному концерті .

Чекаємо Нового року, який принесе нові виступи! 
Керівник гуртка Н.Залевська

Переглядів: 81 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar