Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 12 » Підведення підсумків роботи колективу бального танцю "Перлина" за останні 2 місяці
18:37
Підведення підсумків роботи колективу бального танцю "Перлина" за останні 2 місяці
12
Протягом 2 місяців з початку навчального року. І час вже підвести підсумки роботи колективу бального танцю "Перлина". Декілька разів ми були учасниками виїзних концертів до водолікарні, де солісти колективу – Мазій Анастасія, Сергєєва Анастасія, Герасимчук Анастасія, Флоренцев Денис, Штефан Володимир, Гребенщеков Нікіта – показали багато танцювальних композицій. Хлібом – сіллю "перлинок" зустрічали в "Чорноліському лісництві". 

Не залишились без уваги і вчителі міста. На День Учителя "Перлина" брала участь в святковому концерті у міському Палаці культури та загальноосвітній школі № 3. Окрім цього, учасники колективу багаторазово виступали в своїх школах, в музичній школі, у відділі соцзахисту населення.

12
Але найбільшою подією осені для "Перлини" стала перемога в конкурсі-фестивалі "Южный берег - 2015", що відбувся наприкінці жовтня в м. Іллічівську та м. Одесі. Багато незабутніх вражень ми привезли з поїздки: це і збирання мушлів та камінців на берегу моря, танцювання на піску і ночівля в хостелі та …

Але найяскравіше – Гала-концерт в одеському концерт-холі "Сады победы". В конкурсній програмі в м .Іллічівську брали участь 2 композиції "Перлини" – "Дві стихії" та "Сонячна ламбада", але нам потрібно було вдосконалити драматургічну лінію танцю, що було окремо відзначено журі. 
12
Дітям вдалось за один вечір "переграти" танець. Отже результат – І місце. 
Надалі нас знову чекають виступи, концерти. Чекайте на інші новини.

Керівник колективу бального танцю "Перлина"
Залєвська Н.М.

Переглядів: 97 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar