Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 25 » Подорож у крижану країну
17:51
Подорож у крижану країну
    

    Новий рік це свято, яке чекають всі – діти, дорослі. Всі без винятку вірять у новорічну казку з подарунками під ялинкою.

    Центр дитячої та юнацької творчості наприкінці кожного року традиційно проводить для вихованців новорічні ранки, де діти не тільки подорожують казковою, новорічною країною, а і отримують солодкі подарунки.

    25 грудня 2018 року заклад гостинно запросив своїх вихованців на новорічну подорож у крижану країну. Дітей зустріли казково вбрана сцена та чарівна красуня-ялинка. Дійство, яке відбувалось в залі, справді занурило кожного вихованця в новорічну пригоду, адже тут є головні герої Кай та Герда, холодна Снігова королева, розбійниця з казкового лісу і звичайно «Дід Мороз» і «Снігуронька»,хороводи і дискотека.

    Казковими героями стали керівники гуртків: С. Литвинець, Ю.Ставицька, Ю.Бакай, В.Котлярова, А.Сульженко, М.Москаленко. Режисером – постановником новорічного дійства  - С.Литвинець, культорганізатор закладу. Завдяки майстерності  звуко -режисера О. Безая  під час новорічних ранків звучав чудовий звуковий супровід.

    Новорічний ранок запам’ятався цікавим дійством, різноманітними розважальними конкурсами та хороводами під ялинкою і новорічною дискотекою від «Діда Мороза».

                                      Н.Горбатенко - заступник директора з НВР

         

         

         Переглядів: 57 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar