Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 5 » Правова освіта
23:03
Правова освіта
12
Дитинство – найважливіший період у житті кожної особистості. І саме в цей час вона потребує найбільшої уваги і захисту. Формування ціннісної моральної та правової практики для найкращого забезпечення дітей – одне з найважливіших завдань, що стоїть перед колективами Центру дитячої та юнацької творчості.

Навчання правам людини -  це довготривалий процес і здійснюється він на всіх етапах навчання та виховання дитини. Саме тому важливим є проведення правових  виховних заходів  в закладі, які розпочинають  шлях виховання свідомого громадянина України.

З  метою  активізації та поліпшення роботи закладу  з питання популяризації знань з правової освіти  в  ЦДЮТ  був проведений Правовий тиждень, під час якого

в гуртках пройшли різні заходи:  виховні години,  бесіди,  уроки  правознавство.
12

В гуртку «Незвичайне  поряд» (керівник гуртка)  С.Кондратьєва  провела  заняття за темою: «Цінність і неповторність людського життя» під час якого діти прослуховували різні байки, казки, грали в гру «Калейдоскоп».

На занятті гурта  «Іграшка – сувенір»   (керівник гуртка  Любінська Н.В.) провела  віртуальну подорож по казкам, в яких порушуються права дитини. 

В інших гуртках  вихованці  знайомились з  матеріалами  стенду «Декларація прав дитини».

Ці заходи  сприяють вихованню у зростаючого покоління громадян поваги до закону і права, до норм та правил співжиття людей у суспільстві, відповідальності за свої вчинки, формування громадянської позиції та розуміння важливості розбудови правової держави.     

Н.Горбатенко – заступник директора з НВР

Переглядів: 93 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar