Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 3 » Презентація Міжнародного пілотного проекту "Молодіжний парламент"
18:24
Презентація Міжнародного пілотного проекту "Молодіжний парламент"

3 березня 2017 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості         відбулася зустріч з представниками Кіровоградського обласного «Інформаційно – ресурсного центру» з питань реалізації в місті пілотного проекту «Молодіжний парламент», з метою сприяння розвитку руху дитячого самоврядування, налагодження співпраці депутатів Міжнародного парламенту з учнівською молоддю Знам’янщини

У презентації  взяли участь  молодь та педагоги-організатори шкіл міста та району, методист міського відділу освіти І.Остроушко, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю В.Зайченко.

 Хлєбнікова Катерина Вікторівна, координатор обласного дитячого парламенту, провела тренінгове заняття з учнівською молоддю. Яке допомогло їм краще та глибше зрозуміти такі поняття як «Лідер»  та «Керівник». Ірина Жарова, керівник «Інформаційно – ресурсного центру», презентувала пілотний проект «Молодіжний парламент», який впроваджується за сприяння фонду Ганса Зайделя в Україні. Захід пройшов на належному рівні, залишивши гарні враження та спогади.


                                                         С.Литвинець, координатор міського парламенту дітей

Переглядів: 105 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar