Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 12 » Проект Літо (2014)
15:44
Проект Літо (2014)

Проект Літо (2014)

Реалізовуючи науково-методичну проблему закладу, а саме: розвиток життєстійкої та життєздатної особистості, як складова реалізації компетентнісного підходу до навчання та впровадження в навчально-виховний процес іноваційних педагогічних технологій, колектив педагогічних працівників науково-технічного напрямку на базі літнього оздоровчого табору ЗШ № 3 розпочав роботу над проектом «Українські діти – як у віночку квіти!».

Педагоги ставили за мету популяризацію науково-технічної творчості, виховання національної самосвідомості у вихованців та розкриття роботи гуртків:

  • «Технічний дизайн» (Леонова Н.А.)
  • «Оригамі» (Дагадіна Л.В.)
  • «Початкове технічне моделювання» (Калашнікова І.М.)

в світлі патріотичного виховання українських дітей.

Кінцевою метою проекту були техніки, які використовуються на гурткових заняттях під час роботи з різними видами паперу: обˈємна аплікація, оригамі, торцювання. А також прищеплення дітям елементів дизайнерського смаку в композиційному оформленні віночка.

Під час роботи в таборі поетапно, в кожному загоні учні знайомитись із характеристики ознаками та символічним значенням польових рослин та виготовити квіти для українського віночка: ромашка, мак, волошка та колосок. Робота була виконана дітьми з великим задоволенням.

Короткотривалий проект, який мав відбутися тільки в таборі, показав, що він повинен бути довготривалим із залученням гуртків різних напрямків.

Підготували керівники гуртків

 Н. А.Леонова, Л. В.Дагадіна

 

Переглядів: 148 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar