Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 5 » Фестиваль- ПрофFEST – 2019
09:43
Фестиваль- ПрофFEST – 2019
                        

Вибір навчального закладу – це не тільки вибір спеціальності для свого майбутнього, це один з найвідповідальніших кроків у житті кожної людини. І саме обласний молодіжний фестиваль «ПрофFEST - 2019», який пройшов 4 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості, надав можливість школярам міста та району дізнатися про напрямки підготовки та професії, за якими здійснюється діяльність у закладах професійної освіти нашого регіону та деяких установах міста Знам’янка.

Ще на початку заходу всіх присутніх привітала секретар Знам’янської міської ради Клименко Наталія Миколаївна та побажала майбутнім абітурієнтам зробити вдалий вибір у своєму житті.

Учасниками профорієнтаційної діяльності обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST -2019» у місті Знам’янка були такі заклади освіти, як ДНЗ«Знам’янський професійний ліцей», ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей», ДНЗ «Олександрійський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», а також такі установи міста як Знам’янська  міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості, Комунальний заклад «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка», Знам’янський об’єднаний  міський  військовий комісаріат та Знам’янський відділ поліції головного управління Національної  поліції в Кіровоградській області .

Старшокласники стали учасниками профорієнтаційного Арт- майдану, головною метою якого була допомога школярам у свідомому виборі професії та сприянню їхньому особистісному розвитку.

Родзинкою фестивалю стали виступи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості: Сагіної Владіслави вихованки вокально - хорового гуртка  (керівник

 Ж. Ніклонська), Зразкового хореографічного колективу бального танцю «Перлина»  (керівник Н.Залєвська) та хореографічного колективу сучасного танцю «Конфетті»

(керівник М.Демків).

Культорганізатор - Литвинець С.В.


Переглядів: 32 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar