Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 3 » «Рятувальник – мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини».
23:15
«Рятувальник – мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини».

«Рятувальник – мужня професія, гордість країни,

веде боротьбу за безпеку людини».

 

Саме під таким девізом 2 квітня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбувся та міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

За право боротись на обласних змаганнях прибули 6 учнівських команд навчальних закладів міста. Учасників фестивалю привітала Попова Н.О. – начальник відділу освіти. Усі без винятку конкурсанти були надзвичайно артистичними, підготували змістовні виступи та подивували своєю неординарністю та самобутністю.

У першому конкурсі «Домашнє завдання», команди представили свою пожежну дружину, демонстрували не лише свої знання з правил безпеки, але й акторські, вокальні здібності, креативність та почуття гумору. Гучними оплесками вболівальники у залі щиро підтримували кожну команду. «Дюрівці» продемонстрували свої сюжети з безпеки життя, театральні постановки про роботу рятувальників, які оперативно визволяли потерпілих. Під час виступів команд присутні поринули у змістовний екскурс на «Територію безпеки».

Під час другого конкурсу учасники демонстрували свої знання та вміння з медицини, надавали першу долікарську допомогу потерпілим. Під час проведення цього конкурсу жоден учасник не постраждав.

На урочисту частину нагородження учасників фестивалю на сцену запрошено організаторів дійства — рятувальників, освітян та представників місцевих органів влади.

На важливості знань безпеки життєдіяльності для формування підростаючого покоління наголосив головний спеціаліст відділу освіти Мурга В.М. Головний інспектор Знам’янського МРВ Управління ДСНС України в Кіровоградській області Бобоша В.І. подякував усім учасникам та побажав перемоги у наступних етапах Фестивалю.

Організатори свята не залишили поза увагою жодного з конкурсантів - усі команди нагородженні подарунками.

Колективним рішенням журі фестивалю визначено переможців міського етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. 1 місце посіла команда ЗШ І-ІІІ ст. №3, 2 місце у команда ЗШ І-ІІІ ст.. №1 ім. Т.Шевченка, а 3 місце зайняла команда НВК ЗШ І-ІІІ ст.. №2-ліцей.

Школярі розійшлись по домівках, сповнені нових позитивних вражень. Практика засвідчує: знання, здобуті таким чином, -- найбільш результативні: діти не тільки знають, як діяти у випадку надзвичайних подій, але й уміють прийняти правильне рішення і надати допомогу іншому.

                    

                                                        Культорганізатор ЦДЮТ О.Фрайнд

Переглядів: 283 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar