Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 2 » Семінар-тренінг «Проектування: крок за кроком»
11:17
Семінар-тренінг «Проектування: крок за кроком»

1 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості проходив навчальний семінар-тренінг на тему «Проектування: крок за кроком». Наталія Тюленєва, яка активно працює в громадському секторі, була запрошена тренером на цей захід для надання практичної допомоги з проектного менеджменту. До участі в тренінгу долучились депутати Знам’янського міського парламенту дітей.

Навчання проходило у форматі конвеєру ідей стосовно покращення екологічної ситуації міста Знам’янка, в ході якого детально розглядалися етапи проектної діяльності.

Під час тренінгу були обговорені актуальні екопроблеми сьогодення. А в рамках практичної частини заходу учасники вирішили зупинитися на проблемі сортування сміття у місті.

Визначаючи мету даного проекту, Наталія ознайомила юних парламентарів з концепцією SMART, яка визначає критерії постановки мети та завдань у проектному управлінні. Діти чітко засвоїли те, що мета кожного їхнього проекту має бути конкретною, вимірюваною, досяжною, доцільною та обмеженою в часі. Демонструючи своє розуміння концепції на практиці, діти переконалися у тому, що відповідність завдань наведеним критеріям значно збільшує ймовірність їх виконання та досягнення загальної мети.

Перейшовши до наступного етапу,  учасники семінару-тренінгу оформили спільний план реалізації заходів та строки їх виконання в рамках даного проекту.

 Та останнім етапом навчання стало обговорення та опрацювання макету очікуваних результатів проектної діяльності.

По завершенню заняття, учасники висловили свої думки, щодо намірів реалізації власних проектів, які вони вже вміють писати завдяки Наталії Тюленєвої.

Захід пройшов дійсно успішно, адже були досягнуті ті завдання та цілі, які організатори ставили перед собою. Всі учасники навчального тренінгу-семінару отримали гарні враження та корисні для своєї подальшої діяльності знання.
Переглядів: 87 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar