Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 22 » Семінар - тренінг «Уміння виховувати творця – це мистецтво
15:33
Семінар - тренінг «Уміння виховувати творця – це мистецтво
  
                                               

«Творчість – це здатність дивуватися й пізнавати, вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, націленість на відкриття нового й схильність до глибокого усвідомлення свого досвіду».

Днями, на  базі Центру дитячої та юнацької творчості, в рамках методичного тижня було проведено семінар – тренінг для педагогів закладу з проблеми: робота з творчо обдарованими дітьми та молоддю в рамках сучасного закладу позашкільної освіти.

Мета заходу: проаналізувати, за яких умов гарантована творча атмосфера у співпраці педагог – вихованець; розвиток креативних і комунікативних здібностей педагогів; створення сприятливого мікроклімату в колективі; розвиток мотивації педагога до самовдосконалення у різноманітних сферах життя.

На заході було присутньо 20 педагогів закладу, організатором та модератором заходу став методист закладу І.Слєпєнькова.

Методичний захід був побудований у вигляді ділової гри. Всіх присутніх було об’єднано у дві групи  для вільного та комфортного спілкування, обговорення поставлених проблем та виконання  психолого – педагогічних вправ. Під час практичної частини учасникам було запропоновано наступні вправи: «Самопрезитанція: мій би про мене сказав…» мета: допомогти учасникам краще пізнати одне одного та створити умови для ефективної співпраці; вправа «Моє бачення творчого педагога», мета: визначити якості що характеризують творчого педагога сучасного навчального закладу. Психолого – педагогічні ігри: «Казковий вернісаж»;    «І добре, і погано»; «Аеробіка»; «Фестиваль хорів»; «Безголосий конферансьє»; «Картина із стрічки»; «Нова обгортка для нових ліків»; аромо - терапія «Найкраще місце на землі…» малювання спільного панно за допомогою кави. Рефлексія «Мені сьогодні …» та «Аплодисменти».

Такі методичні заходи сприяють  покращенню фахової компетентності педагогічних кадрів; взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим педагогам  вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку та саморозвитку.


                                                                                     І.Слєпєнькова, методист закладу

Переглядів: 52 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar