Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 22 » Сьогодення «Перлини»
17:01
Сьогодення «Перлини»

   
 

 Перша половина листопада для Зразкового художнього колективу бального танцю «Перлина» виявилась досить продуктивною на участь у фестивалях - конкурсах дитячої творчості.

    08 листопада солісти колективу А.Мазій та М.Чорний стали учасниками благодійного концерту в госпіталі для учасників АТО в м. Кропивницький.

    11листопада відбулася поїздка колективу в м. Київ для участі у 2-му Міжнародному хореографічному фестивалі «Оксамитовий дивосвіт». За результатами суддівства середня група колективу посіла 2-е місце, молодші «Перлинки» -3-є місце, дует у складі Мазій  А. та Чорного М. отримав медалі за призове 2-е місце.

    18 листопада вихованці молодшої групи Литвиненко Д., Танасевська Д., Коваленко Є. та Чорна Д. під час проходження міського етапу XX Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» виступили з танцювальними номерами і стали прикрасою цього заходу.

    18 листопада Мазій Анастасія  і Чорний Максим отримали кубок за зайняте перше місце у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю в

 м. Кропивницькому. Вітаємо переможців і чекаємо подальших результатів.

                                                       Н.Залєвська – керівник гуртка «Перлина»

Переглядів: 43 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar