Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 23 » Співаєм славу тій події і тепер
23:33
Співаєм славу тій події і тепер
12
В історії кожної держави є події, які відіграють важливу роль у її політичному, економічному, культурно-національному становленні. В Україні такою подією є День Соборності, який ми відзначаємо 22 січня. 

Оскільки одним із пріоритетних напрямків роботи з підростаючим поколінням є патріотичне виховання, працівники, вихованці та батьки Центру дитячої та юнацької творчості також не залишились осторонь цього свята. Було сплановано ряд заходів до Дня Соборності. 

Розпочали день із тематичної лінійки «Співаєм славу тій події і тепер», під час якої вихованці дізналися, що означає «соборність», чому ми відзначаємо це свято, чим завдячуємо цій події, читалися вірші, співалися пісні. Хвилиною мовчання вшанували полеглих на майдані та у боях на сході України. 
12

Вихованці ЦДЮТ долучились до традиційної в цей день акції єдності «Схід та захід разом», під час якої пройшлися Маршем Миру, тримаючи у руках синьо-жовтий стяг. 

Всі присутні, узявшись за руки, утворили коло єднання, тим самим вкотре продемонструвавши своє бажання жити в єдиній, вільній, соборній країні. 

А потім розважались на ігровій програмі «Єдина, неділима Україна». Яка продемонструвала діткам, що «разом» краще, ніж «окремо» чи «самому» що соборність – це те, чим дійсно варто пишатися і дорожити.
12

Дійсно, все на світі змінюється, проте українські традиції, символіка, вишиванка, пісня залишаться назавжди із справжнім українцем, патріотом своєї малої та великої Батьківщини – України. Саме так педагогічний колектив Центру дитячої та юнацької творчості виховує патріотизм у нашого сучасного молодого покоління!

О.Фрайнд, культорганізатор

Переглядів: 111 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar