Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 4 » СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ ЯК ЗАСІБ ЗОВНІШНЬОЇ І ВНУТРІШНЬОЇ ГАРМОНІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ
17:24
СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ ЯК ЗАСІБ ЗОВНІШНЬОЇ І ВНУТРІШНЬОЇ ГАРМОНІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ

       Відкрите заняття зразкового хореографічного колективу сучасного танцю «Екстраверт» (керівники М.Стукаленко, К.Степанова),  яке відбулося  29 листопада 2017р. на базі Центру дитячої та юнацької творчості  було присвячено саме сучасному танцю.

             

В ході заняття, адміністрація закладу, колеги та батьки вихованців мали змогу познайомитися з методикою сучасної хореографії та рівнем засвоєння вихованцями програмного матеріалу. Керівник гуртка Катерина Степанова  розповіла історію виникнення сучасного танцю та вказала на основні відмінності сучасного танцю  від класичного.

    Заняття проходило під девізом «В нас все вийде, ми все зможемо «Екстраверт» нам допоможе», метою якого є  виховання  колективізму, дружби,  взаємодопомоги. На цьому було  побудовано багато інноваційних вправ, ігор, а саме: партерна гімнастика  в парах,  вправи по діагоналі,  гра «Парашут», «Відчуй плече сусіда»,  до вправи на колективізм були залученні  і батьки вихованців.

                       

      Вивчення нового матеріалу складалось з роботи над хореографічними етюдами  сучасного танцю, з кожної новою композицією зростала і складність рухів, але вихованці впорались на відмінно.Закінчилось заняття  цікавою вправою, коли діти розставляли на плакаті відбитки своїх долонь,  кольором, який вказував, що заняття їм сподобалось.

    Заняття  видалося  насиченим, різноплановим, цікавим, як для дітей так  і для всіх присутніх в залі.

                                                            Н.Горбатенко - заступник директора з НВР

                

Переглядів: 146 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar