Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 9 » Свято до дня визволення Знам’янки
20:22
Свято до дня визволення Знам’янки

Свято до дня визволення Знам’янки     

З осені 1943-го тривали запеклі бої за місто Знам’янку, які закінчились перемогою радянських військ на початку грудня. Саме 9 грудня прийнято вважати днем визволення міста Знам’янка та прилеглих територій.

      З того часу минуло багато років, сьогодні ми святкуємо 71-шу річницю визволення Знам’янки від фашистських загарбників. Урочисті заходи розпочалися мітингом біля Обеліску Слави. Слова подяки за героїчний подвиг висловили ветеранам-визволителям міський голова Крижановський І.Б., представники обласної державної адміністрації та обласної «Спілки ветеранів». Урочистою ходою учасники мітингу попрямували до меморіального кладовища, на якому була проведена поминальна панахида по загиблих воїнах-визволителях в роки Великої Вітчизняної війни, покладання квітів.

         Визволення нашого рідного міста, перлини Чорного лісу, –важливе свято для усіх нас, знам’янчан. Вшанувати героїв прийшли  працівники підприємств,  трудові колективи та громадськість міста.

          Святковий концерт відбувся у Центрі дитячої та юнацької творчості. Постановником та ведучою концерту була культорганізатор О.Фрайнд. Шановних ветеранів та гостей закладу привітали з Днем визволення  Знам’янки юне покоління вихованців та творчий колектив ЦДЮТ. Своїми хореографічними постановками (колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська; колектив сучасного танцю «Екстраверт» керівники М.Стукаленко, К.Степанова; колектив «Любава» керівник О.Долинська)та вокальними номерами (керівник Л.Реп’яшник, Ж.Ніклонська), вихованці закладу, занурили всіх присутніх глядачів в ті далекі воєнні роки і знову нагадали про біль, тугу і радість перемоги.

 

 

 

  

            Для нас 9 грудня – особливий день. Все, що відбулося, спрямоване, по-перше, на те, щоб віддати данину поваги тим ветеранам, які не дожили до сьогоднішнього дня, і тим, хто сьогодні чекає до себе відповідного ставлення. По-друге, на те, щоб молоде покоління виховувалося на традиціях переможців.

        Наші діди і батьки – те покоління людей, яке ціною свого життя зробило все, щоб ми з вами були щасливі і жили під мирним небом. Для нас, нового покоління знам’янчан , дуже почесно і відповідально приймати естафету у людей, які звершили цей великий подвиг.

 

Переглядів: 239 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar