Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 15 » Свято радості, творчості та краси
20:41
Свято радості, творчості та краси

Мабуть неможливо уявити дитинство без посмішки, радості, безтурботного життя і звичайно ж творчості. Саме тому, щоосені, коли все навколо купається в золотих барвах, Центр дитячої та юнацької творчості наповнюється гучним дитячим сміхом, гостинно відчиняючи двері перед хлопчиками і дівчатками, молодшими школярами та старшокласниками усього міста.

Цього року початком творчого сезону у Центрі творчості став «День Позашкілля», який відбувся 15 вересня біля будівлі закладу.

Святкова програма відбувалась у вигляді квесту до країни «Позашкілля». Та перед початком подорожі до всіх присутніх звернувся президент цієї дивовижної країни  – директор Центру дитячої та юнацької творчості, Подвиженко Г.І.. «Я радий усіх вас привітати з новим роком. Так – так, я не помилився. Я вітаю вас з новим роком, але не з календарним, а навчальним. Адже саме сьогодні розпочинається новий навчальний рік в Центрі дитячої та юнацької творчості.» Саме такими словами розпочав свої вітання директор закладу.

Також з вітальним словом звернулась до всіх присутніх і почесна гостя свята, головний спеціаліст відділу освіти Попова Т.М., яка побажала всім працівникам та вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості натхненних перемог, успіхів та процвітання у новому навчальному році.

    Отримавши чимало приємних побажань та настанов діти у піднесеному настрої відправилися у подорож по найкращим містам незвичайної країни «Позашкілля». Першим містом до якого завітали діти було «Місто хореографічне», де всі діти мали змогу стати учасниками танцювального флеш-мобу (підготували та провели його керівники хореографічних колективів О. Долинська, Н.Залєвська, О.Андрєєва). Не встигли діти відпочити від запальних танців, як мандри завели їх до «Вокально-інструментального міста». Тут всі разом спробували і заспівати і заграти на музичних інструментах (підготували та провели керівники вокально-хорових гуртків Ю.Єніна, Ж.Ніклонська, Ю.Сметана та керівник «ВІА» В.Куліков). Приємним дарунком для всіх присутніх стала подорож  по стежкам «міста Лялькового театру» (підготувала керівник гуртка К.Зайченко).

Та й як же без декоративно-прикладної творчості? Всі присутні діти мали змогу долучитись до цього мистецтва в арт-лабораторії шляхом створення спільного панно побажань (підготували керівники декоративного-прикладного мистецтва С.Цатурян, С.Кондратьєва, Т.Акіменко, Н.Любінська).

Час сплинув непомітно, але залишив в серцях дітей незабутні враження та неповторні емоції. А на згадку про це чудове свято радості, творчості та краси всі присутні діти отримали повітряні кульки.

 

Методист Центру дитячої та юнацької творчості

Слєпєнькова Ірина Миколаївна

Переглядів: 81 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar