Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 15 » Свято Стрітення! Відкрите заняття гуртка " Незвичайне поряд"
18:03
Свято Стрітення! Відкрите заняття гуртка " Незвичайне поряд"
                    

Свято Стрітення

Так є, було і буде:

Зима Весну стрічає

Спішиться їй назустріч,

Й від неї утікає.

Такими словами розпочала своє відкрите заняття керівник гуртка «Незвичайне поряд» Кондратьєва Світлана  Іванівна, яке відбулося 15 лютого 2019 року в ЦДЮТ.

Свято Стрітення в народі  вважають моментом зустрічі зими і весни.  З цього приводу казали: «Прийшла  громовиця – зими половиця», оскільки «В цей день лютий до березня приїхав».

Світлана Іванівна на відкритому занятті повела дітей віртуальною подорожжю  історичними сторінками  зимового народного календаря. На занятті вихованці переглядали слайди, дивилися  відео, розглядали картини зимового пейзажу, вчилися коментувати свої відчуття, грали в гру «Що я чую, бачу, відчуваю?».

Але головною родзинкою заняття була практична частина, під час якої вихованці вчилися з солоного тіста ліпити головний атрибут свята - пташку-жайворонка. Діти ліпили з задоволенням. Вироби вийшли чудові. Вернісаж  готових виробів сподобався усім: вихованцям, гостям, колегам та адміністрації закладу.

Домашнім завданням  було відтворення за традицію  українського народу простого обряду – посадити символ  Весни пташку - жайворонка на гілочку і побігати 

по подвірю закликаючи весну.

                                            Н.Горбатенко - заступник директора з НВР
Переглядів: 37 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar