Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 17 » Свято творчості і таланту
10:37
Свято творчості і таланту
12
Талант і творчість неповторна сила,
Що світ веде в прекрасну далину.
О, Божий дар! Ім’я тобі - дитина!
Тобі даруєм шану і хвалу!

13 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося відкриття творчого сезону 2015 року «Веселковий настрій», якого з нетерпінням чекали вихованці закладу, щоб подарувати присутнім масу приємних вражень та емоцій. 

Діти, господарі свята, вели присутніх веселковими стежинами творчості. І вже на початку подорожі представили прекрасну виставку чудових робіт вихованців декоративно-ужиткового та науково-технічного напрямків. 
12

Роботи на виставку представили вихованці Світлани Цатурян, Наталії Леонової, Світлани Кондратьєвої, Юлії Випиналюк, Надії Любінської, Наталії Філоненко, Оксани Демченко, 
Людмили Догадіної, Світлани Дордюк, Ігоря Колесника, Крістіни Зайченко.

Підняв настрій гостям свята різнобарвний ярмарок-розпродаж, де можна було придбати дитячі витвори мистецтва та різноманітні смаколики. 
12

А далі веселкова стежина привела учасників подорожі на сцену - творчий олімп вихованців гуртків художньо-естетичного напрямку, які подарували незабутні враження та хвилини радості усім гостям на концерті, що став кульмінацією свята позашкілля. Свої таланти на сцені презентували вихованці Н.Залєвької, М.Стукаленко, К.Степанової, О.Долинської, О.Андрєєвої, М.Демків, Ж.Ніклонської, Л.Реп’яшник.

12
Зі словами подяки за допомогу в оновленні глядацької зали до працівників закладу та міської влади звернувся Подвиженко Г.І. – директор ЦДЮТ. Також в цей день лунали вітання від Крижановського І.Б. – міського голови та його в.о. першого заступника - Іваськів Т.А.

Після свята слова подяки талановитим дітям та їх наставникам пролунали від працівників Будинку піонерів, Будинку дитячої творчості та дозвілля, Станції юних техніків та Центру дитячої та юнацької творчості, які протягом багатьох років щедро ділилися своїми знаннями, своєю любов’ю, допомагали пізнати світ вихованцям минулих років.


Тож творчий сезон в ЦДЮТ розпочато! Чекаємо наступної зустрічі з шанувальниками юних талантів.
Наступна наша зустріч 20 листопада на святі позашкілля «Чарівність осені безмежна».

Культорганізатор О.Фрайнд
Переглядів: 152 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar