Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 12 » Свято всіх закоханих
19:32
Свято всіх закоханих

  Свято всіх закоханих

 Чим ближче 14 лютого, тим більше всі телеканали, журнали і газети починають говорити про «свято всіх закоханих» - день святого Валентина. Атмосфера офісів, шкіл, університетів… і т.д. і навіть дитячих садочків наповнюється романтичними розмовами, починається біганина за «валентинками», солодощами та різними подарунками.

 Легенда про «св. Валентина» звучить приблизно так: імператор Клавдій (близько 269 р.) планував підкорити світ. Для завоювання потрібно було велике військо. Одружені чоловіки піклувались більше за дружин та дітей ніж про державні справи. Тому імператор видав указ про заборону вступати в шлюб. Але єпископ Валентин всупереч указу тайно звершував вінчання за що і був в невдовзі ув’язнений. За декілька днів до страти до нього привели хвору дівчину, дочку тюремного наглядача. Єпископ Валентин силою молитви і даром від Бога зцілив її від хвороби але сам закохався в неї. За день до страти, який було призначено на 14 лютого, він написав прощальний лист до коханої, в якому говорив про свої почуття. Вирок було звершено. Після смерті св. Валентина дівчина отримала листа, в якому говорилось про палкі почуття і який закінчувався словами: «твій Валентин».

З того часу традиція дарувати невеличкі листівки з щирими зізнаннями в коханні або любові до рідних,близьких та друзів дійшла і до наших часів.

Ось і вихованці гуртка «Іграшка сувенір» (керівник  Н.Любінська) Центру дитячої та юнацької  творчості вирішили порадувати своїми теплими, дитячими зізнаннями своїх близьких та друзів виготовивши «валентинки». 

  

Діти із захопленням виготовляли свої  «валентинки», вкладаючи в кожну частинку своєї душі.

                                                          Н.Любінська, керівник гуртка «Іграшка сувенір»

Переглядів: 104 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar