Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Тепло сердець дитячих
16:40
Тепло сердець дитячих
12
Концерт в цивільному житті і концерт в армії - це, як кажуть, дві великі різниці. В мирний час це просто буденна подія, навіть якщо відбувається у святковий день. 

По іншому в армії. Особливо емоційне значення має концерт у військовій частині для захисників України. Для бійців це не просто можливість торкнутись благ цивілізації, це сигнал, що про тебе не забули.

26 лютого вихованці Центру дитячої та юнацької творчості відвідали з концертною програмою «Тепло сердець дитячих» 55 окремий автобатальйон.

Свої чудові пісні військовослужбовцям та усім присутнім дарували 

Олександр Безай, за сумісництвом і звукооператор концерту, та Вікторія Коваленко, керівник Людмила Реп’яшник.

Глядачі аплодували яскравим, патріотичним танцям від хореографічного колективу «Екстраверт» під керівництвом Марини Стукаленко та Катерини Степанової. А свої шалені оплески присутні подарували Насті Гапіч, яка зворушила своїми віршами. 

12
Найбільше вразило те, з яким теплом , посмішкою на обличчях захисники зустрічали наших артистів. Багато хто з них знімали концерт на відео, стоячи аплодували всім учасникам концерту, на згадку про зустріч ще довго не відпускали артистів, фотографуючись з ними.

Патріотичний концерт – це лише частина благодійної акції, з якою завітали вихованці ЦДЮТ до військової частини. 

Часточку своєї душі вихованці О.Демченко, Н.Філоненко, Н.Леонової, Н.Любінської, С Цатурян вклали в обереги та малюнки, які були подаровані бійцям під час концерту. А солодкі привіти отримали від колективу ЦДЮТ та учнів ЗШ І-ІІІ ст.. №3. 

Зустріч закінчилась смачним солдатським обідом для артистів. Повертались додому під дружнє виконання патріотичних пісень та гімну України.

Концерт вийшов дуже патріотичний, пройнятий бойовим духом. Усі артисти, що виступали, намагалися донести ідею миру, любові до батьківщини і глибокої віри у гідне майбутнє України!
 
Л.Реп’яшник, О.Фрайнд

Переглядів: 79 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar