Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 16 » У дружбі наша сила!
22:03
У дружбі наша сила!

У дружбі наша сила!

         13 грудня відбувся виховний захід  в гуртку «Сузір’я» Центру дитячої та юнацької творчості на тему «У дружбі наша сила!»,  з виїздом   до м. Кіровограда на льодовий каток ” Слайз”.

         Мета:  Розширити і поглибити поняття дружби і товаришування - цих важливих показників вихованості особистості, виховування в учнів звичку уважно ставитися до товаришів, вміння бачити недоліки у своїй поведінці й виправляти їх, взаємодопомога в колективі, сприяння  створенню дружнього дитячого колективу, виховання чемного ставлення  одне до одного.

          Завдання заходу – стимулювати почуття відповідальності за того, з ким дружимо. Почуття значимості існування друга в житті кожної людини.

         Усвідомити потребу кожної людини в існуванні друзів, у відчутті, яке дає дружба, як необхідну умову співіснування особистості  в людському   соціумі.

Діти з задоволенням відвідали льодовий каток, вчилися кататися на ковзанах, підтримуючи і  допомагаючи один  одному.

З задоволенням   поблукали містом, роздивляючись нові забудови і старі архітектурні споруди.  Такій захід розширює кругозір дітей про наші міста, про країну в якій ми живемо,  і вчить цінувати і зберігати  те, що нас оточує.

                                                            О.Андрєєва -  керівник гуртка

 

Переглядів: 105 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar