Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 13 » Участь команди міста у III турі змагань на Кубок області зі спортивного орієнтування.
16:28

12 травня 2019 року команда вихованців туристсько - краєзнавчого гуртка (керівник Швайка Петро Митрофанович) Центру дитячої та юнацької творчості приймала участь у третьому турі змагань на Кубок області зі спортивного орієнтування у м. Бобринець.                                                                                      Програма змагань: змагання з командної першості на смузі перешкод (за вибором) - клас дистанції III; змагання зв'язок (чоловіча та змішана (жіноча) на дистанції «Командна смуга перешкод» клас дистанції  II (молодша група), III (старша група); конкурсна програма (конкурс туристської пісні, конкурс емблеми команд, конкурс капітанів).                                                                                                                                   Команда  міста прийняла участь у третьому очному етапі змагань.  Вихованець Демченко Костянтин отримав  диплом  I ст. у віковій категорії  Ч-18 , Бобриков Едуард отримав  диплом  III ст. у віковій категорії  Ч-10, Сафронов Микита отримав  диплом  III ст. у віковій категорії  Ч-10. Молодці, так тримати і надалі.