Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 8 » Участь у фестивалі - конкурсі хореографічного та вокального мистецтва «STARLIGHT» с.Суботці
13:57
Участь у фестивалі - конкурсі хореографічного та вокального мистецтва «STARLIGHT» с.Суботці
                     

 6 квітня 2019р. у с. Суботці, Кіровоградської області відбувся відкритий фестиваль-конкурс хореографічного та вокального мистецтва «STARLIGHT». Мета фестивалю:створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості, відродження культурної спадщини і розвиток сучасного мистецтв.

Свої хореографічні композиції представив на фестивалі – конкурсі хореографічний колектив естрадного танцю"Сузір'я" Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Андрєєва О.Л. в трьох різних вікових категоріях.

За підсумками конкурсу колектив отримав дипломом за зайняте друге місце у номінації «Естрадна хореографія», у III (16-20років) віковій категорії, диплом за зайняте перше місце у II (11-16років) віковій категорії та диплом за зайняте друге місце у I (6-10 років)віковій категорії.

Усі учасники фестивалю отримали нагороди та відзнаки. Фестиваль пройшов на позитивні ноті. Діти з гарним настроєм, перемогою та незабутніми спогадами повернулись до дому. Нових перемог та яскравих вражень.

         О.Андрєєва – керівник хореографічного колектив у естрадного танцю"Сузір'я»

           

           

           

           

           

Переглядів: 21 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar