Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 23 » Участь у Міжнародному фестиваль «Fest music -2019» Зразкового художнього хореографічного колективу бального танцю «Перлина»
11:53
Участь у Міжнародному фестиваль «Fest music -2019» Зразкового художнього хореографічного колективу бального танцю «Перлина»
                          

20 -19 травня 2019р. у м.Чорноморськ - перший тур у м.Одесса гала - концерт пройшов  Міжнародний фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва «Fest music -2019», який зібрав багато різних колективів з України, а також конкурсантів з Польщі, Молдови, Білорусії.                    

Виступи учасників оцінювало компетентне журі у трьох вікових категоріях (від 7 до 10 р. І вікова категорія, від 11 до 14р. – ІІ вікова категорія, від 15 до 18р. – ІІІ вікова категорія) за різними номінаціями. Учасники дарували глядачам позитивні відчуття та гарний настрій.                                                                                                                              

Учасником цього фестивалю став Зразковий художній хореографічний колектив бального танцю Центру  дитячої та юнацької творчості «Перлина»  Наталії Залєвської. Колектив виборов І місце у номінації «Бальна хореографія».                                                                                      

Вітаємо переможців та бажаємо вихованцям хореографічного колективу «Перлина» нових здобутків на хореографічній ниві.

                                       

                        

                        

Переглядів: 9 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar