Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 20 » Участь у обласному фестивалі – конкурсі
16:39
Участь у обласному фестивалі – конкурсі
    Днями, вихованка гуртка «Малюнок, графіка, живопис» Центру дитячої та юнацької творчості Помиляйко Юлія (керівник Цатурян Світлана Володимирівна) стала  учасником очного етапу XXIII Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості присвяченого Всесвітньому Дню Землі на тему: «Митець та громадянин. Шляхи поєднання», в номінації «Образотворче мистецтво», який проходив на базі обласного Центру дитячої та юнацької творчості в місті Кропивницькому. Напередодні Юля прийняла участь в заочному турі цього фестивалю - конкурсу, перемогла, та отримала прямий квиток на очну участь.

 Під час заочного туру на розсуд журі Юлія представила портрет нащадка шевченківського роду, видатного земляка, краєзнавця Шкоди В.Є. Вже в очному етапі, вихованка написала портрет в пам’ять про легендарного музиканта та співака Андрія Кузменка (лідера гурту «Скрябін»).

Програма проведення фестивалю була доволі насичена, окрім конкурсної програми  дітям було запропоновано екскурсію до обласного художнього музею та майстер – клас від членів Національної спілки художників України – Давидова В.М. та Кімнатного А.Д. та екскурсію до художнього – меморіального музею імені О.Осмьоркіна, педагоги ж в цей час стали учасниками   майстер – класів з обміну досвідом керівників гуртків декоративно – ужиткового напряму.

На разі ми вітаємо Помиляйко Юлію та керівника гуртка Цатурян Світлану Володимирівну з участю у XXIII Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі та отриманням диплому лауреату конкурсу.                                            С.Цатурян, керівник гуртка "Малюнок, графіка, живопис"

Переглядів: 253 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar