Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Серпень » 23 » Участь у регіональному фестивалі «Барви рідної Землі»
16:22
Участь у регіональному фестивалі «Барви рідної Землі»
                                 

Метою кожного  фестивалю є  відродження, збереження і розвиток національних культур, знайомство з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи, створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості  З такою метою  у червні 2019р.у м. Світловодськ пройшов  IX - регіональний фестиваль «Барви рідної Землі», який зібрав багато різних  колективів з Кіровоградської області.                                     Виступи учасників оцінювало компетентне журі у трьох вікових категоріях (від 7 до 10 р. – І вікова категорія, від 11 до 14р. – ІІ вікова категорія, від 15 до 18р. – ІІІ вікова категорія)  за різними номінаціями, учасники  дарували глядачам позитивні відчуття та гарний настрій.

Учасниками  цього фестивалю  стали  колективи   Центру  дитячої та юнацької творчості: Зразковий художній хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» (керівники: М.Стукаленко, Ю.Ставицька); хореографічний колектив естрадного танцю  «Сузір’я»  (керівник О.Андрєєва); хореографічний колектив сучасного танцю  «Конфетті»  (керівник М.Демків).

У  номінаціях  «Естрадна та сучасна  хореографія» Зразковий художній колектив сучасного танцю «Екстраверт» виборов  п’ять I - місць; колектив естрадного танцю «Сузір'я» виборов два I - місця та два II місця,  хореографічний колектив сучасного танцю «Конфетті»  виборов  ІІ та  ІІІ місця   в різних номінаціях.

Вітаємо переможців та бажаємо вихованцям  хореографічних  колективів ЦДЮТ нових здобутків на хореографічній ниві талантів.

                       

                       

                       

                       

Переглядів: 34 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar