Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 24 » Участь у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «ART People Fest» Зразкового хореографічного колективу" Екстраверт"
14:11
Участь у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «ART People Fest» Зразкового хореографічного колективу" Екстраверт"
                           

У квітні 2019р. Зразковий художній хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» керівник Марина Стукаленко приймав участь у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі хореографічного та вокального мистецтва «ART People Fest», який проходив у м.Черкаси.

Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва «ART People Fest» зібрав більше 100 колективів з різних куточків України. У напруженій, конкурентній боротьбі колектив сучасного танцю «Екстраверт» виборов два перших міста, у віковій категорії – 11-15 років та віковій категорії – 7-10 років. На підсумковому гала- концерті колектив отримав приз "Глядацьких симпатій".

 Участь у фестивалях має колосальний позитивний результат спілкування великої кількості дітей і молоді з різних куточків України в середовищі однодумців.

Бажаємо вихованцям  хореографічного  колективу сучасного танцю «Екстраверт» ще більше радісних і щасливих подій та успіхів. Яскравих перемог, юним талантам  Знам’янщини!.

         


Переглядів: 10 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar