Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 7 » УРОЧИСТОСТІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА ТА ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
11:46
УРОЧИСТОСТІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА ТА ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера, а 6 грудня в Україні – це День Збройних сил України – свято, яке сьогодні стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Досить символічним є те, що ці два свята відзначаються майже в один день, адже великим є внесок волонтерів у зміцнення нашої армії.

Тож, 5 грудня 2017 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості було проведено міський урочистий захід, присвячений всім представникам українського війська, справжнім героям нашого часу, а також волонтерам, людям, які віддають себе шляхетній, самовідданій та безкорисливій справі.

Захід зібрав чимало гостей, військовослужбовців  та волонтерів міста. Були присутні такі почесні гості як секретар Знам’янської міської ради Клименко Н.М., перший заступник міського голови Загородня В.Г., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зіньковська І.В. головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченко В.В., начальник відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Грекова Л.А..

З вітальним словом виступила секретар Знам’янської міської ради Клименко Н.М., яка привітала всіх присутніх зі святом. Почесними грамотами та подяками міської ради було відзначено волонтерів нашого міста та працівників міського військового комісаріату.

Багато теплих та зворушливих слів на адресу доброчинців звучало й від колег, які не шкодуючи часу, грошей та сил завжди надають допомогу тим, хто її потребує. Так до вітань долучилися: голова міської організації Червоного Хреста України Котинська Т.С. та керівник волонтерського центру міської організації ветеранів України Кадацька В. П.

Приємним подарунком для всіх присутніх стали виступи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості: зразкового хореографічного колективу сучасного танцю "Екстраверт’’»  (кер. М.Стукаленко, К.Степанова);  хореографічного колективу народного танцю «Любава» (кер. О.Долинська); вокальної групи гуртка «Вокально-хоровий» (кер. Ю.Єніна), солістів: Д.Василенко, О. Колебіденко (керівник Ю.Сметана) та В. Сагіной (кер. Ж.Ніклонська); вокально-інструментальний ансамбль "Сармати"(керівник В.Куліков)

 

Переглядів: 91 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar