Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 27 » В рамках тижня з охорони праці
09:51
В рамках тижня з охорони праці

У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Стрес – стан психічної напруги,що виникає в процесі діяльності в найбільш складних умовах. Життя часом стає суворою і безжалісною школою для людини.

Усвідомлюючи  важливість порушеного питання адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості розробила   план заходів з відзначення Всесвітнього Дня охорони праці в закладі.

Тиждень розпочали з зборів трудового колективу,  на початку зборів, усіх  учасників навчально-виховного процесу  заступник директора з НВР Н.Горбатенко познайомила з звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році Тижня охорони праці в Україні та плану заходів з відзначення 28 квітня  2016 року Всесвітнього Дня охорони праці в Україні.

В рамках тижня відбулася зустріч з психологом  Жирьонкіною О.В. (психолог НВК, ЗШ  I-III ступенів №2),  яка  провела  тренінг за темою: «Поняття стресу, його головні ознаки,  прояви та його вплив на продуктивність навчання і праці».

Під час якого  психолог практично познайомила усіх присутніх з  різними  техніками нейтралізації неприємних спогадів, та технікою зміни відношення до ситуації.

Вивчення найбільш імовірних надзвичайних ситуацій, їх особливостей і можливих наслідків, навчання поведінці в таких умовах покликані підготувати людину до вибору найбільш розумного рішення для виходу з небезпечних ситуацій із найменшими втратами.

Життя - це найвища  цінність.  Це добре розуміє та людина, яка відповідає за життя  і здоров’я  інших. Педагог несе таку відповідальність усе життя,тому він не тільки вчить інших, а і сам навчається протягом усього життя.

Людина по суті починається з того, що  знання стають її переконанням.

                                                                                             (В.Сухомлинський )

                                                                Горбатенко Н.В. – заступник директора з НВР

Переглядів: 69 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar