Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 4 » В Знам’янці відбулася установча сесія міського Парламенту дітей.
18:43
В Знам’янці відбулася установча сесія міського Парламенту дітей.

4 жовтня 2017 року  близько 44 делегатів учнівської молоді міста зібралися в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості на засіданні Установчої сесії для обрання Голови Знам’янського міського Парламенту дітей.

На сесії були присутні такі почесні гості як перший заступник міського голови Загородня В.Г., головний спеціаліст відділу молоді, спорту та здорового способу життя Сугарєй А.О., головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗайченкоВ.В., головний спеціаліст відділу освіти Попова Т.М., директор ЦДЮТ Подвиженко Г.І..

Пройшовши процедуру реєстрації кожен депутат отримав пакет документів для подальшого опрацювання (Програма роботи сесії, Статут  Знам’янського міського Парламенту дітей), мандат депутата, блокноти та ручки. Слід відзначити, що робота сесії була забезпечена всіма необхідними канцелярськими товарами дякуючи виконавчому комітету Знам’янської міської ради.

                                                                                       

Відкрилась установча сесія виконанням Державного Гімну України. Почесні гості привітали депутатів з початком кропіткої роботи та побажали плідної праці на відповідальній ниві. 

Порядок денний установчої сесії МПД передбачав розгляд трьох основних питань: презентація передвиборчої програми кандидатів на посаду Голови МПД, обрання Голови МПД та його заступників, Інавгурація новобраного Голови Знам’янського міського Парламенту дітей.

Депутати, оцінивши виступи кожного з претендентів, якому надавалося до 7 хвилин на програмну промову, вирішили обирати голову МПД шляхом таємного голосування. 

І от настав хвилюючий момент – голова виборчої комісії оголошує результати виборів. За  підсумками таємного голосування головою міського парламенту дітей обрано Домбровську Анастасію Олександрівну (кандидат від Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6), як таку, що набрала найбільшу кількість голосів, а саме 13. Першим заступником голови Знам’янського міського Парламенту дітей обрано Гвоздик Олександу Олегівну (кандидат від НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 2-ліцей»), як таку, що набрала 12 голосів. Другим заступником голови МПД обрано Чередниченка Мирослава Анатолійовича (кандидат від Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 4), як такого, який набрав 11 голосів. 

Діти подякували депутатам за довіру і запевнили всіх про те, що спрямують всі свої зусилля на реальні справи. Голова МПД, Домбровська Анастасія, урочисто склала присягу Голови Знам’янського міського парламенту дітей, пообіцявши згуртовувати можливості усіх депутатів, колегіально розв’язувати нагальні проблеми учнівської молоді міста, представляти та захищати їх інтереси.

На цьому порядок денний установчої сесії МПД було вичерпано, Головуюча установчою сесією Литвинець С.В.  закрила засідання.

А вже 5 жовтня відбудеться І сесія VІ скликання Знам’янського міського Парламенту дітей, на якій депутати затвердять голів профільних комісій та план роботи на наступний міжсесійний період. 

Переглядів: 93 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar