Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Відбулося проведення урочистих зборів з нагоди святкування Дня працівника освіти
08:34
Відбулося проведення урочистих зборів з нагоди святкування Дня працівника освіти
12
Учителю! Вклоняємось доземно
Перед іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна 
Під поглядом. Як сонце, золотим...
 
Щороку освітяни міста відзначають своє професійне свято, цей рік не став винятком. 
30 вересня 2015 року відбулося проведення урочистих зборів з нагоди святкування Дня працівника освіти на базі міського будинку культури. З професійним святом привітав всіх присутніх педагогів міський голова Крижановський Ігор Борисович та урочисто нагородив грамотами та почесними грамотами виконавчого комітету Знам’янської міської ради працівників освіти міста. Такої нагороди був удостоєний керівник вокально-хорового гуртка «Горицвіт» Реп’яшник Людмила Ананіївна.  
 
12З вітальним словом до освітян міста звернувся і начальник відділу освіти Грекова Людмила Анатоліївна, яка відзначила працівників освіти за досягнення в минулому навчальному році почесними грамотами відділу освіти Знам’янської міської ради. Крім навчальних досягнень були відзначені і досягнення в роботі з обдарованими дітьми позашкільних навчальних закладів. Так за вагомий внесок у розвиток обдарованої молоді, креативність і професіоналізм в роботі був нагороджений директор Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженко Геннадій Іванович, також колектив ЦДЮТ був нагороджені грамотою за зайняте I місце у міському огляді-конкурсі на кращу роботу з питань збереження життя і здоров’я дітей. Подякою Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації був удостоєний керівник хореографічного гуртка бального танцю «Перлина» ЦДЮТ  Залєвська Наталія Миколаївна за вагомий внесок у роботі з обдарованими дітьми . Акомпаніатори Білоус Григорій Вікторович та Марченко В’ячеслав Васильович були нагороджені почесними грамотами відділу освіти за наслідками атестації за 2014/2015 навчальний рік.
 
12Перед урочистими зборами діяла виставка під час якої всі запрошені освітяни міста мали змогу ознайомитись з методичними напрацюваннями всіх освітніх закладів та  виробами декоративно-ужиткового мистецтва вихованців ЦДЮТ 
 
Гарною окрасою зборів стали вокальні та хореографічні  привітання вихованців Центру дитячої та юнацької творчості : В.Коваленко та вокальна група (керівник Л.Реп’яшник) ; М.Петренко та А.Мельничук (керівник Ж.Ніклонська), хореографічний колектив «Екстраверт» керівники (М.Стукаленко та К.Степанова), хореографічний колектив бального танцю «Перлина» (керівник Н.Залєвська), хореографічний колектив народного танцю «Любава» ( керівник О.Долинська).
 
12Бажаємо всім освітянам успіхів в усіх починаннях, натхнення, високих досягнень, вдячних учнів, злагоди та добра!
Переглядів: 77 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar