Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 10 » Відбулося засідання нетрадиційної педагогічної ради.
17:38
Відбулося засідання нетрадиційної педагогічної ради.
12
Становлення сучасного позашкільного закладу напряму залежить від особистості педагога-позашкільника. Адже саме від нього – від його духовного багатства, кваліфікації , майстерності залежить подальший розвиток як самої позашкільної освіти, так і суспільства в цілому.

8 лютого 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання нетрадиційної педагогічної ради.

Тема засідання: Професійна компетентність керівника гуртка, як необхідна  умова ефективності процесу навчання 

Мета засідання: активізувати критичне мислення педагогів, сприяти вдосконаленню навичок публічного виступу та дискутування, стимулювати ініціативність, творчу діяльність, поглибити знання з обговорюваної  теми.
Форма проведення: гра-практикум 

12
Педагогічна рада проходила за правилами гри «Морський бій». За кожною координатою у  таблиці було розташоване запитання або завдання.  Кожен учасник обирав  для свого колеги (на вибір) координату  за таблицею. Обраний педагог давав  відповідь  на запитання , яке відповідає даній координаті та передавав хід іншому.

По закінченню практикуму педагогам, учасникам гри, які правильно відповіли  на всі задані запитання були  видані  сертифікати, за  активну участь у  нетрадиційному засіданні педагогічної ради, як «Компетентного керівника гуртка позашкільного навчального закладу».

Успішне досягнення мети та завдань гуртка, закладу та позашкільної освіти залежить від педагогічного колективу, який має постійно орієнтуватися на особистісний і професійний саморозвиток, оволодівати інноваційними технологіями організації навчально-виховного процесу у позашкільному закладі, який вимагає не тільки педагогічної майстерності від педагога, а й всебічно розвиненої особистості. Саме нові нетрадиційні форми організації методичної роботи з педагогічними кадрами сприяють стимулюванню професійного зростання та особистісного вдосконалення кожного педагога позашкільника.

І.Слєпєнькова, методист ЦДЮТ


Переглядів: 65 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar