Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 17 » Відкрий для себе рідну Знам’янку
11:16
Відкрий для себе рідну Знам’янку

16 січня 2018 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч депутатів Знам’янського міського парламенту дітей з працівником міського краєзнавчого музею Молісом Олегом Вікторовичем. Зустріч під назвою «Відкрий для себе рідну Знам’янку» проходила у форматі лекції в рамках проекту «Моя маленька Батьківщина на карті України». Під час розповіді діти поринули в історичне минуле рідного міста, більш детально дізнавшись про архітектурну спадщину Знам’янки,  пам’ятники, меморіальні дошки та обеліск міста. Захоплююча розповідь супроводжувалась презентацією з фотоматеріалом, що допомогло усім присутнім здійснити віртуальну подорож крізь роки ... 

На кінець зустрічі юні парламентарі та міський краєзнавець Моліс Олег Вікторович домовилися про тісну співпрацю та спільно спробувати створити інтерактивну карту визначних та історичних місць міста Знам’янки за допомогою сучасного картографічного сервісу  Google Maps.

Депутати Знам’янського міського парламенту дітей щиро вдячні працівнику міського краєзнавчого музею Молісу Олегу Вікторовичу за змістовну та цікаву розповідь про кожний куточок рідного міста.

Переглядів: 54 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar