Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Відкрите заняття зразкового хореогафічного колективу сучасного танцю "Екстраверт"
23:26
Відкрите заняття зразкового хореогафічного колективу сучасного танцю "Екстраверт"

 

Танець – це засіб вираження своїх думок і почуттів. Танець – це завжди гімн щастю і добру.

Саме так можна охарактеризувати відкритий урок сучасної хореографії зразкового хореографічного колективу «Екстраверт», який відбувся 26 жовтня на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

В ході заняття, батьки вихованців та адміністрація закладу мали змогу познайомитися з методикою викладання сучасної хореографії та використанням інноваційних технологій у процесі навчання танцювального мистецтва. Керівники гуртка - Марина Стукаленко та Катерина Степанова показали, як  на заняттях з хореографії відбувається безпосереднє та всебічне навчання дитини на основі гармонійного поєднання танцювального, фізичного та інтелектуального розвитку.

Так, заняття під назвою «Дорогою добра» було побудоване у формі квесту. В основі якого лежало навчання простим, але в той же час, різноманітним імітаційним, музично-ритмічним рухам. А розпочалася подорож зустріччю  з Феєю Добра, яка наділила педагога , Марину Стукаленко, здатністю розуміти мову тварин. Подорожуючи стежками, маленькі вихованці зустрічали різних звіряток, з якими сталися якісь життєві негаразди. Гуртківці, переймаючись бідами тварин, усіма силами намагалися підтримати та допомогти їм, шляхом виконання різноманітних хореографічних та гімнастичних вправ.

Наприкінці заняття Фея знову завітала до дітей. Гуртківці допомогли їй також навчитися ритмічної гімнастики. Тож, переконавшись у тому, що вихованці колективу «Екстраверт» по-справжньому доброзичливі та чуйні, Фея подарувала їм солодощі та незвичайну, лазерну, дискотеку.

Неабияку допомогу в організації незвичайного уроку-подорожі надали випускники колективу «Екстраверт» - Волосенко Юлія та Булах Марія, які виконували ролі казкових героїв.

Дійсно цікавим та насиченим видалося заняття. Діти зуміли вразити глядачів своїми вміннями та навичками, а педагоги – майстерністю викладання.

Переглядів: 80 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar