Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 18 » Відкрите заняття зразкового хореографічного колективу бального танцю "Перлина".
10:29
Відкрите заняття зразкового хореографічного колективу бального танцю "Перлина".
            

Сьогодні  танець - цілий світ, який гармонійно синтезує музику, хореографію, норми поведінки та спілкування між людьми.

Тільки танець робить музику видимою!

Саме так можна охарактеризувати відкрите заняття зразкового художнього хореографічного колективу бального танцю «Перлина», яке відбулося 16 лютого2019р. на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

На занятті батьки вихованців, адміністрація закладу та колеги мали змогу познайомитися з методикою викладання бальної хореографії, а саме, як вихованці виконують елементи латиноамериканського танцю в класичному екзерсисі.

Керівник гуртка – Залєвська Наталя Миколаївна показала, як  на заняттях з хореографії відбувається безпосереднє та всебічне навчання дитини на основі гармонійного поєднання  фізичного та інтелектуального розвитку.

Так, на занятті діти не тільки виконували  різні  музично - просторові  вправи, а і познайомились з  історією виникнення танцю пасадобль, вчились складати метальну карту особливостей цього танцю, а потім і основні хореографічні комбінації пасадобля.

 Цікавим та насиченим видалося заняття. Діти зуміли показати глядачам свої вміння та навички, а педагог – майстерність викладання.

 

Н.Горбатенко - заступник директора з НВР

                   

                   

                   

Переглядів: 45 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar