Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Червень » 4 » Відкриття табору
16:13
Відкриття табору

                                                                            «Дитинство, мрії, сподівання 
                                                                            тут ростуть, буяють і завжди
                                                                            цвітуть…»

02.06.2015 року при Центрі дитячої та юнацької творчості  урочисто відкрився відпочинковий табір «Фестивальний». З величезною радістю та бажанням гарно розпочати канікули, до табору прийшло 140 дітей. Для активного та корисного відпочинку дітей у закладі та на його території створено всі умови – організовано харчування дітей, спортивний майданчик, ігрова кімната. Заплановано та проводяться з першого дня роботи табору цікаві ігри, конкурси, вікторини, захоплюючі профорієнтаційні екскурсії  на підприємства міста.
Організатором та начальником табору «Фестивальний» стала О.Фрайнд –культорганізатор закладу. Дозвілля в таборі організовують методист І.Слєпєнькова та керівники гуртків Н.Любінська, М.Стукаленко, Л.Реп’яшник, К.Степанова, О.Демченко, О.Андрєєва, Ж.Ніклонська, С.Цатурян, Н.Залєвська,О.Долинська, Ю.Єніна,С.Кондратьєва, взагалі табір обслуговують 28 працівників закладу. В таборі сформовано чотири загони, а саме: «Капітошка», «Орлята», «Невгамовні» та  «Усмішка». 

03.06 відбулась урочиста лінійка та святковий концерт з нагоди відкриття табірної зміни. На  майданчику Центру дитячої та юнацької творчості кожен загін презентував свої творчі вміння та таланти.
Приємним подарунком для всіх дітлахів на святі урочистої лінійкі став візит мера Крижановського Ігора Борисовича, який привітав всіх присутніх дітей з самою довгоочікуваною порою року літом та канікулами. Завітав Ігор Борисович не з пустими руками, кожному загону було подаровано ряд дитячих настільних розвиваючих ігор, футбольні  м’ячі для хлопчиків та  хулохуби для дівчаток. Також з відкриттям табору «Фестивальний» привітав заступник начальника відділу освіти Черкас Наталя Леонідівна.

  

   

   

   

Тож табірна зміна відпочинкового табору «Фестивальний» розпочалась. Бажаємо кожній дитині нашого табору дуже гарно провести час, набратись сил, здоров’я, наснаги завести нові знайомства та закріпити дружні стосунки.

Переглядів: 118 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar