Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 25 » Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості привітали ветеранів війні в Афганістані
10:17
Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості привітали ветеранів війні в Афганістані
12
17- те лютого - День виводу радянських військ  з Республіки Афганістан. 

У селищі Знам’янка Друга з цей день проходили різні заходи -  вшановували ветеранів тієї війни.  

Війна в Афганістані  тривала 9 років 1 місяць і 19 днів. Визнано, що українські солдати й офіцери, виконували свій інтернаціональний обов’язок не тільки  в Афганістані, а більш, ніж у 25-ти країнах світу, серед яких В’єтнам, Чехословаччина, Угорщина, Югославія, Куба, Ірак, та саме афганська війна залишила багато тяжких спогадів.    
        
Подвиги співвітчизників, котрі пройшли «гарячими точками», вірність присязі та військовому обов’язку чоловіків, які воювали в Афгані, стали для українців прикладом мужності й героїзму.

12
Ветерани, які були присутні на заходах - пам’яті та мати загиблого земляка Козіна В. поділилися своїми спогадами та враженнями з присутніми, сілький голова Москоленко С.Б.

назвав тих ветеранів – афганців, які в наш  час захищають нашу Україну на східних кордонах де проходить АТО. Побажав усім присутнім міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Хореографічний колектив "Сузір'я” ( керівник О.Андрєєва) та вокальний колектив "До- мі- сольки "( керівник К.Пасхалова) Центру дитячої та юнацької творчості привітали ветеранів своїми номерами: "Україна”, "Пісня солов'їна”, "Шкільна перерва”, "Запальні дівчата”. 

Всі присутні вшанували  хвилиною мовчання всіх хто не повернувся з  далекої афганської війни і загиблих героїв нашого часу, які загинули виконуючи свій військовий обов’язок  в зоні АТО.

Закінчився захід пам’яті, хореографічною композицією "Воїни світла”.
                                                            
О.Андрєєва – керівник  хореографічного колективу «Сузір’я»

Переглядів: 89 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar