Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 26 » Вишивка – класичний вид українського народного мистецтва
14:19
Вишивка – класичний вид українського народного мистецтва
                                                                            

      Для народного декоративно-прикладного мистецтва характерний постійний зв’язок з традиціями минулого, в ньому знаходять відображення ті соціально-економічні та культурні зміни, що відбувалися у житті народу в процесі його історичного розвитку.

Вишивка – класичний вид українського народного мистецтва, що розкриває невичерпне багатство творчих сил народу, вершини його мистецького хисту.
Вихованці  гуртка  «Українська - художня вишивка» керівник Дордюк Світлана Мар’янівна
у січні 2018 року  відвідали  районний музей, де мали змогу подивитися вироби  художньої вишивки майстрині з селища  Трепівка  Знам’янського району Ігнатьєвої Раїси Федірівни. На виставці були представлені чудові рушники, картини  вишиті в різних техніках: хрестиком, гладдю, бісером.

Сьогодні декоративно - прикладне мистецтво розглядається як важлива художня цінність, що виконує численні функції – пізнавальну, комунікаційну, естетичну та ін. Ось і вихованці гуртка долучилися до прекрасного,  вони вчиться працювати, як інші майстри, але при цьому зробити свої вироби своїми руками.                                                                                     Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток. (Б. Брехт)

                                                             Н.Горбатенко   - заступник директора з НВР.

              

Переглядів: 89 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar