Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 17 » Вклонімося величним тим рокам…
10:38
Вклонімося величним тим рокам…
12
Вклонімося величним тим рокам,                              
Коли в боях свій дім ми відстояли.
Вклонімося могутнім тим рукам,
Що рідну землю захистили від навали…   
                                  
Швидко збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові люди. Але не зникає пам’ять вдячного покоління. 

У ці дні 72 роки тому розпочалося визволення Знам’янщини від німецько-фашистських загарбників. Ворог не міг змиритися з тим, щоб здати важливий залізничний вузол. Бій за Знам’янку тривав кілька днів. Та після жорстокого протистояння 9 грудня 1943 року місто було звільнено! 

12
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли наше місто з руїн у повоєнні роки. 

Серед тих, хто йшли дорогами війни та повернулися до рідних домівок 72-у річницю визволення міста Знам’янки від німецько-фашистських загарбників святкують сьогодні лише 45 ветеранів. 

Тим, у кого в 20 на скронях з’явилась сивина.
Тим, хто ціною свого життя відстояв рідну землю.
Тим, хто переніс лихоліття війни,
 Це свято присвячуємо ми!

Саме такими величними слова був розпочатий святковий концерт до Дня визволення міста від німецько - фашистської навали в Центрі дитячої та юнацької творчості .

На  святковому концерті були присутні ветерани учасники бойових дій Великої вітчизняної війни, пошановані гості Знам’янської міської ради  міський голова Філіпенко Сергій Іванович, представники районної державної адміністрації, міського відділу освіти, а саме :начальник відділу освіти Грекова Людмила Анатоліївна та головний спеціаліст Мурга Володимир Миколайович. Також були запрошені воїни-земляки учасники АТО , мешканці та гості міста.

Під час урочистої частини міський голова Філіпенко Сергій Іванович урочисто нагородив подяками за мужність проявлену в захисті суверенітету нашої держави на східних кордонах присутніх воїнів АТО. 
Святковий настрій подарували всім присутнім вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.
Протягом всього концерту лунали пісні вихованок В.Коваленко (керівник Л.Реп’яшник), та М.Петренко (керівник Ж.Ніклонська), хореографічні постановки хореографічних колективів «Екстраверт» (керівники М.Стукаленко та К.Степанова), хореографічний колектив бального танцю «Перлина» (керівник Н.Залєвська), хореографічний колектив народного танцю «Любава» (керівник О. Долинська), хореографічний колектив «Конфетті» (керівник М.Демків) та запрошені гості, народний зразковий колектив «Веселка» (керівник Т.Часник)

Концертна програма подарувала кожному присутньому незабутні хвилини, зануривши кожного в ті повоєнні роки. Присутні ветерани ще раз відчули біль, тугу та радість перемоги.
12

Вихованці хореографічного гуртка «Сузір’я»  (керівник О.Андрєєва) та вокально-хорового гуртка «Домісольки» (керівник К.Пасхалова) Центру дитячої та юнацької творчості привітали ветеранів Великої вітчизняної  війни та всіх  жителів смт  Знам’янка – 2 в Будинку культури в святковому концерті присвяченому  72-річниці визволення Знам’янки від німецько - фашистскіх загарбників.

Шановні жителі та гості нашого міста! Ветерани війни, солдатські вдови, учасники бойових дій, представники молодого покоління! Щиро вітаємо вас з 72-ю річницею визволення Знам’янщини від німецько-фашистських загарбників.                                                                                     

І.Слєпєнькова, методист  

Переглядів: 72 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar