Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 22 » Вогонь друг, вогонь ворог
21:43
Вогонь друг, вогонь ворог

Вогонь друг,  вогонь ворог

 

І дорослі, і діти це знають:    

Наші предки в печерах жили.

Скільки люди себе пам’ятають,

Із вогнем вони дружбу вели.

Із вогнем, що у люту негоду

Біля вогнища всіх зігрівав,

Що людському великому роду

В холоднечу загинуть не дав.

Тож його берегли, як уміли, -

Усесильний, гарячий вогонь.

І хоч тисячі літ відшуміли,

Люди й досі шанують його.

         Цими віршами у виконанні вихованців гуртка хореографії  «Primavera» Калкіш Вікторії, Пшенічної Вікторії, Іванової Каріни   розпочався виховний захід на тему: «Вогонь друг, вогонь ворог»,  в рамках тижня  протипожежної безпеки. 

       Метою заходу було:   дати короткі відомості про те, як люди використовують вогонь, про його позитивне і негативне значення у нашому житті; ознайомити дітей із причинами виникнення пожежі. Формувати у дітей безпечну для особистого здоров’я і здоров’я оточуючих поведінку, вчити правильно повідомляти про небезпеку за телефоном 101, розвивати вміння встановлювати причиново - наслідкові зв’язки.

      Виховати розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки.  Виховувати повагу до професії пожежного, відповідальність, самостійність, обережність.

        Упродовж заходу на вихованців чекало багато ігор:  «Гра телефон- рятівник», «Гра асоціативний кущ», «Дорога кожна секунда», «Шифрувальник» та різних цікавих конкурсів, де діти продемонстрували свої знання та навички з протипожежної  безпеки.

 

     Цікавим вкрапленням виховного заходу  стала поява гостей  Злого  та Доброго вогника ( яких зіграли педагоги закладу: Фрайнд О.В.,Демченко О.С.).  Злий та Добрий вогник   протягом  усього часу  намагалися допомогти і заплутати  дітей, але вихованці  були дуже уважними і завжди добре орієнтувались упродовж  всього заходу.

       І як  у всіх казках,  добро  перемагає  зло.

 

                                                                            О.Горова  - керівник гуртка

Переглядів: 163 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar