Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 30 » Всю теплоту сердець дитячих вам, солдати, віддаєм
12:44
Всю теплоту сердець дитячих вам, солдати, віддаєм
12
Останні події на сході України об'єднали український народ, пробудили в кожного почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ. 

Боротьба за перемогу стала всенародним рухом. І слова «Слава Україні — Героям слава» наразі набули особливого значення, вони адресовані тим, хто зі зброєю в руках захищає східний кордон нашої держави.

Аби підтримати боєздатність Української армії, бойовий дух солдатів й офіцерів, вихованці Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості, директор Г.Подвиженко, завітали з концертною програмою «Всю теплоту сердець дитячих вам, солдати, віддаєм» до військової частини, що розташована у селі Богданівка, тому що саме під час таких концертів розумієш наскільки важлива моральна підтримка і наша небайдужість для хлопців, які ще вчора займались звичними для себе справами, планували майбутнє, а сьогодні намагаються зберегти мир та спокій в Україні.

12
Під час концерту присутні вітали оплесками яскраві постановки колективу бального танцю «Перлина» під керівництвом Н.Залєвської, вокальні композиції від Олександра Безая, та Марії Петренко. А теплі посмішки та приємні враження залишила юна виконавиця віршів Настя Гапіч.

Наші діти на сцені використовують силу мистецтва, аби нашим військовим не довелося використовувати свою зброю. Ми дякуємо нашим Збройним силам за мужність і витримку, яку вони проявляють щохвилини. Україна з вами!

Вислів «Бережімо мир»! – сьогодні, як ніколи актуальний. Нехай сьогоднішні події в Україні змусять всіх замислитись про мир і життя заради нього. Пам’ятаймо, що лише декілька кроків до межі, що розділяє мир і війну.

«У нас є Українська армія! І я хочу, щоб у цей нелегкий для України час ви знали, що серця мільйонів українців б’ються в унісон з вашими серцями. Ви не самі!», - пролунало наостанок від ведучої концертної програми – культорганізатора ЦДЮТ Фрайнд О.В. та учасників концерту.

О.Фрайнд, культорганізатор 

Переглядів: 71 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar