Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 4 » За покликом душі
13:23
За покликом душі

За покликом душі.

      Одним з головних і почесних обов’язків кожного громадянина держави –захист своєї Батьківщини в скрутний час. Для нашої держави цей час настав,  на 23- річниці незалежності ми виборюємо  свою територіальну цілісність  кров’ю і потом.

На захист України стали відважні  патріоти , справжні Герої, які захищають  східні кордони нашої держави.

І коли  увесь народ чим може  підтримує  і  допомагає   нашій армії захищати Україну, колектив Центру дитячої та юнацької творчості разом з вихованцями теж вносить свою маленьку часточку в спільну справу  перемоги і миру.

02 жовтня 2014р колективом ЦДЮТ була організована і проведена концертна програма для військовослужбовців частини  Канатово,  які  від’їжджають в зону АТО.

Перед бійцями виступив хореографічний колектив «Сузір’я» (керівник О.Андрєєва) з своїми запальними таночками. Під час виступу вокалістів М.Петренко, А.Масної (керівник Ж. Ніклонська)  В.Коваленко  (керівник Л.Реп’яшник)  дівчата роздавали  чоловікам сувеніри-подарунки,  дитячі малюнки,  листи,  які зробили своїми руками вихованці  декоративно - прикладного і науково-технічного напрямку.

              

   Зворушливими  віршами продовжила виступ ведуча концертної програми О.Фрайнд.

   Гімн України,  якій виконав гість О. Безай  усі слухали з сльозами на очах, бійці і учасники концерту.

   Гуманітарну допомогу: теплі речі, фрукти,  солодощі від колективу ЦДЮТ  передав  бійцям Г.Подвиженко (директор ЦДЮТ та звукооператор концертної програми).

  Слова щирої подяки від   слухачів  почули  учасники концертної програми,  які дуже радіють таким зустрічам і своїх маленьких артистів  вони нагодували смачним обідом.

  Головним покликом кожної людини на землі , це творити добро, бо добро завжди перемагає  зло.

   Ми   сподіваємось на те, що такою  акцією ми теж  творимо добро  і теж долучаємось до важливої  справи захисту Батьківщини.

  

   Ми дуже сподіваємось , як увесь український народ, що скоро настане довгоочікуваний Мир. І в майбутньому , Україна стане сильною, незалежною, могутньою, багатою, квітучою державою  і займе свої почесне місце у Європейській спільноті.

                                                     Усім нам миру і злагоди !!!

 

                                                                           Н.Горбатенко  - заступник  директора  з НВР.

Переглядів: 173 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar