Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 10 » Засідання педагогічної ради
17:06
Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради

Однією з дієвих форм науково-методичної роботи та управління закладом освіти на демократичних засадах є засідання педагогічної ради. Тільки в колективній думці педагогів, в спільному розв’язанні проблем відбувається планування навчально-виховної роботи на навчальний рік.

Так, плануючи роботу на навчальний рік, 8.09.2014 року відбулося засідання педагогічної ради закладу за темою «Невирішені проблеми закладу та планування роботи на новий 2014/2015 навчальний рік». Метою засідання стало обговорення питань теперішнього стану та перспектив діяльності закладу в умовах модернізації освіти .

Участь у засіданні взяли: головний спеціаліст відділу освіти В.Мурга та педагогічний колектив закладу.

Відкрив педагогічну раду директор  Г. Подвиженко , який проаналізував виконання рішення попередньої педагогічної ради.

Під час засідання, Н.Горбатенко, заступник директора з НВР  виступила з доповіддю на тему «Планування роботи закладу на 2014/2015 н. р.» , яка ознайомила педагогічний колектив з планом роботи на навчальний рік та звернула увагу присутніх на шляхи розв’язання невирішених проблем закладу.

Методист закладу І. Слєпєнькова у своїй доповіді виступила з темою «Науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу на 2014/2015 н. р.». У якому методист наголосила на те, що методична робота в закладі продовжується  плануватися згідно методичної проблеми закладу та ознайомила педагогів  з методичними заходами які плануються на 2014/ 2015 н. р. Ірина Миколаївна звернула особливу увагу на те, що в І семестрі 2014 року планується атестація закладу.

Культорганізатор закладу О.Фрайнд у своєму виступі «Особливості планування організаційно-масової роботи з гуртківцями міста в 2014/2015 навчальному році»  запропонувала ввести в цьому навчальному році конкурс на кращого гуртківця ЦДЮТ та впровадити  конкурс на краще озеленення ЗНЗ та ПНЗ міста. Ольга Володимирівна особливу увагу звернула на національно-патріотичне виховання, та заходи, які плануються у цьому напрямку.

З аспектами планування та перспективами роботи МО на новий навчальний рік виступили голови МО закладу С. Цатурян, К.Степанова,  Л.Реп’яшник, І. Калашнікова.

                                           

У ході обговорення керівник гуртка  «Технічний дизайн» Н.Леонова додала доречні пропозиції до планування навчально-виховної роботи закладу.

Присутній на засіданні головний спеціаліст відділу освіти В.Мурга ознайомив присутніх педагогів з наказами департаменту освіти, звернув увагу на зміни  та доповнення  в нормативних документах.

                                          

Завершуючи засідання педагогічної ради директор Г.Подвиженко побажав педагогічному колективу в новому навчальному році творчих успіхів,сил, натхнення  і кращих сподівань на майбутнє.

                                                                                                                 Підготувала

методист

І.Слєпєнькова

                                                                         

Переглядів: 125 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar