Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 15 » Зимові ігри та розваги!
20:33
Зимові ігри та розваги!

 Зимові ігри та розваги!
 

8 січня 2015р. в хореографічному гуртку “ Cузір'я ”( керівник гуртка Андрєєва О.Л.) Центру дитячої та юнацької творчості   відбувся  виховний захід ”Зимові ігри та розваги ”

Мета заходу - Поглибити знання вихованців про зимові свята,  традиції українського народу.  Розвивати любов та повагу до традицій і свят рідного краю. Виховувати увагу, мислення, ввічливе ставлення один до одного, почуття колективізму, дбайливого ставлення до природи, розвивати позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього. 
Давні українській традиції для належного святкування     різдвяно-новорічних обрядів важливою була завчасна й серйозна   підготовка. Обов'язково з пори жнив дбайливо зберігали обжинкового  Рай - Дідуха (Дідуха), в який встромляли стебла різних злакових культур (жита, пшениці, вівса та т.і.) та відбирали м'яке пахуче сіно. До свят  по господарству завершували практично всю важливу роботу від   впорядкування в хаті,   дворі та господарських будівлях до ремонту    робочого реманенту (навіть літнього: вози, коси і т.п.) та ткання    полотна й  вичинки  шкір. 
       Зараз  по іншому  готуються до світ, але традиції треба зберігати,  щоб ці надбання передавати від покоління до покоління  і виховувати підростаюче покоління  в дусі народних традицій. 
     Під час  заходу  діти розповідали, які зимові свята вони знають за народним календарем та  як  святкують їх з батьками: це і Свято  Святого Миколая,  Новий рік за старим календарем,  Різдво Хрестове, Водохреще.

 

Співали новорічні  пісні колядки та щедрівки, хлопці колядували, дівчата співали щедрівку”Нова радість стала!”,відгадували зимові загадки, за це діти  отримували заохочувальні призи  у вигляді солодких подарунків.
 Грали в рухливі ігри: «Один зайвий», «Веселі гірки», «Зайці та морква», «Намотай мотузочку» та багато інших, змагались в естафетах, а на останок  свята батьки приготували для всіх присутніх чай та солодощі.
Такий  захід сподобався дітям та їхнім батькам. Спільні заходи дорослих і малечі згуртовують, навчають, виховують  повагу до народних традицій свого народу.

                                                               

Андрєєва О.Л.- керівник гуртка

 

Переглядів: 258 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar